28.01.2021 / Wiadomości

Instrukcja logowania oraz głosowania podczas zdalnego Zgromadzenia – pdf i film

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją logowania oraz głosowania podczas zdalnego Zgromadzenia Izby Adwokackiej w Warszawie w dniach 30-31 stycznia 2021. Zamieszczamy poniżej instrukcje w dwóch wersjach: video i pliku PDF.

Przypominamy, iż 27 stycznia br. otrzymaliście Państwo dane dostępowe do systemu WZA24.pl – służącego do zdalnego udziału w Zgromadzeniu, które odbędzie się online 30 i 31 stycznia br. Ostatni raz (powtórnie) dane dostępowe do systemu WZA24 otrzymacie Państwo 29 stycznia br.

Dane do testów i udziału w Zgromadzaniu

Dane te służyły zarówno do testów przed Zgromadzeniem, jak i będą służyć do samego udziału w Zgromadzeniu i procesie głosowania w dniu 30 i 31 stycznia br. od godziny 9.00.

Dwa źródła wysyłki danych

Uwaga! Dane do logowanie zostały wysyłane do Państwa z dwóch systemów jednocześnie: z systemu WZA24 i – dodatkowo i awaryjnie – z systemu mailingowego Izby Adwokackiej w Warszawie, aby była dodatkowa pewność, iż dane te skutecznie dotarły. Są to te same dane wysłane z dwóch źródeł.

Informujemy także, iż hasła zmienione przez Państwa w dotychczasowych testach (oczywiście hasła tych z Państwa, którzy w nich uczestniczyli) zachowują swoją aktualność.

Podwójna autoryzacja

Przypominamy także, iż przy logowaniu do systemu obowiązuje dwuetapowa autoryzacja. Dopiero po zalogowaniu loginem i hasłem, otrzymają Państwo kod sms na podany w Panelu Adwokata numer telefon komórkowego w celu drugiej weryfikacji. Kod sms nie przyjdzie wcześniej!

Weryfikacja adresu email i numeru telefonu!

Ponownie prosimy tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, o weryfikację w Panelu Adwokata adresu e-mail i telefonu komórkowego lub o kontakt na adres it@ora-warszawa.com.pl z informacją o nr telefonu, nr wpisu oraz dwoma ostatnimi cyframi numeru PESEL – w celu weryfikacji.

Bez numeru telefonu nie będzie można zalogować się do systemu w celu głosowania.

Alerty sms o głosowaniach

Uprzejmie informujemy, że w trakcie Zgromadzenia Izby Prezydium będzie dysponowało możliwością skierowania do członków Izby alertu smsowego dotyczącego ważnych wydarzeń w trakcie Zgromadzenia.

Gdzie się logować na Zgromadzenie?

Za pomocą przesłanych danych zalogować się można na stronie: https://app.wza24.pl

Zachęcamy do zalogowania się w aplikacji w celu sprawdzenia poprawności przesłanych danych.

Rekomendujemy zmianę hasła, po jego otrzymaniu. Można tego dokonać na stronie: https://app.wza24.pl/changepassword

Helpdesk i infolinia

W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt pod adresem e-mail: it@ora-warszawa.com.pl lub pod numerem telefonu specjalnej infolinii: 61 666 19 77.

Pozdrawiamy serdecznie
Administracja Systemów Informatycznych

Film instruktażowy: https://www.youtube.com/watch?v=k-Edql3pUCo&t=9s

Instrukcja logowania