10.08.2020 / Wiadomości

Dziekan gotuje dla Mii

Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w licytacji kolacji z dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołajem Pietrzakiem, na rzecz leczenia małej Mii, chorej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). 

Będzie to wyjątkowe wydarzenie, gdzie osoba, która wygra licytację zje w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, wraz ze swoją osobą towarzyszącą kolację przygotowaną przez dziekana, znanego ze znakomitych zdolności kulinarnych. Jak zawsze będzie smacznie, niebanalnie i zdrowo. 

Licytacja będzie trwała do 14.08.2020r. do godz. 20:00. 

Prosimy o komentowanie tego wydarzenia https://www.facebook.com/events/1160689860976505/ i hojne podbijanie stawek w słusznej sprawie!

Kolacja odbędzie się w uzgodnionym terminie, dogodnych dla licytującego i dziekana.

Mia ma 13 miesięcy, waży 6,5 kg. Zbiórka zorganizowana jest na najnowszą terapię genową, dostępną jedynie w USA. Lek podawany jest poprzez jednorazowy wlew. To ogromna nadzieja dla dzieci z SMA. Niestety, tu liczy się również czas. Lek trzeba podać maksymalnie do ukończenia 2 roku życia. W praktyce jednak jak najszybciej od rozpoznania choroby. Nie mamy dużo czasu, stan Mii wciąż się pogarsza, problemy zdrowotne się piętrzą. 

Już nieraz pokazaliśmy, że razem możemy bardzo dużo! Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w licytacji, jak również do wpłat na zorganizowaną zbiórkę adwokacką „Adwokatura dla Mii”: https://www.siepomaga.pl/adwokaturadlamii?fbclid=IwAR1sjGmAsl4EjfCVo0_vUL4lxW36C3fEJCHPyNdVmoz4c1UcaXLaxq202ZU