01.04.2019 / Wiadomości

”Brawo Ja” Warszawski Adwokat – przymruż lewe oko!

Startujemy! Hello, Adwokatki i Adwokaci Izby Warszawskiej!  Z okazji stulecia Izby Adwokackiej w Warszawie podejmujemy jako izba szereg działań integracyjnych i wizerunkowych. Jedną z nich jest akcja „Brawo Ja” Warszawski Adwokat.

😤 Ma ona na celu pokazanie, iż jako adwokaci pomimo ważnej funkcji społecznej, jaką pełnimy, jesteśmy osobami oryginalnymi i nieszablonowymi, mającymi swoje pasje i zamiłowania, różne poglądy, a przede wszystkim dystans do siebie.

😤 Na dedykowanej projektowi stronie internetowej www.jaadwokat.pl możemy dodawać zdjęcia „selfie” lub portretowe, które 11 maja br. w dniu jubileuszowego Zgromadzenia Izby Adwokackiej w Warszawie ułożone zostaną w napis „Warszawscy Adwokaci razem od 100 lat”.

😤 Zdjęcia można dodawać do 30 kwietnia 2019 roku!

😤 Zachęcamy wszystkie warszawskie Adwokatki i wszystkich warszawskich Adwokatów do włączenie się w akcję. Pokażmy się z innej strony!

😤 Zdjęcia powinny być przyzwoitej jakości, niekoniecznie z kancelarii i na poważnie. Preferowany luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz. Optymalne parametry są podane w sekcji dodawania zdjęcia.

😤 Po prostu bądźmy sobą! Brawo Wy!

😤 Na stronie na start jest podanych także kilka testowych zdjęć, aby pokazać, o co chodzi. Zarówno w kwestii zdjęcia, jak i opisu!