15.10.2021 / Wiadomości

Aż 10 adwokatek z naszej izby wśród 25 wyróżnionych przez magazyn Forbes

Redakcja „Forbes Women” wraz z Fundacją Women in Law postanowiła przyjrzeć się branży prawniczej w Polsce, by wyłonić osoby, które w sposób szczególny wyróżniają się nie tylko na polu zawodowym, lecz także nie zapominają o działalności społecznej.

Duma i radość! Wśród 25 wyróżnionych przez magazyn Forbes.pl aż 9 Adwokatek z naszej izby! Wspaniałe kobiety, wybitne prawniczki i profesjonalistki ze społecznie wrażliwym sercem, słowem – z lekkim spoufaleniem – nasze Dziewczyny!

Nasza dziesiątka adwokatek: Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska – wicedziekan ORA w Warszawie, Dominika Stępińska-Duch – była wicedziekan ORA w Warszawie, Anna Atanasow – członkini ORA w Warszawie, Jolanta Nowakowska-Zimoch, Małgorzata Chruściak, Izabella Woźnicka, Agnieszka Besiekierska, Elżbieta Niezgódka, Małgorzata Surdek-Janicka i Aleksandra Bańkowska!

Składamy wszystkim wyróżnionym Paniom serdeczne gratulacje w imieniu dziekana ORA w Warszawie, członków ORA w Warszawie i wszystkich członków naszej izby!

Link do artykułu: https://bit.ly/3mTrpUR