Welcome Party – otwarcie integracji dla aplikantów w 2024 roku

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie ma przyjemność zaprosić wszystkich aplikantów adwokackich na pierwsze spotkanie integracyjne w 2024 roku, które odbędzie się w dniu 26 stycznia 2024 roku, w lokalu H40S przy ul. Marszałkowskiej 64.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 26 stycznia 2024 roku o godzinie 19.30.

Na miejscu do Waszej dyspozycji będą planszówki i retro konsole.

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest uiszczenie składki w wysokości 24 zł/osoba. Każdy uczestnik, który opłaci składkę otrzyma dwa kupony po 12 zł każdy. Kupony będzie mógł wykorzystać w barze.

Kupony będą do odbioru na miejscu u Ewy Błędniak, Anny Pietrzyk oraz Żanety Majewskiej do godziny 22.00.

Realizacja kuponów do godziny 23.30.

Wpłaty należy dokonać BLIK-iem na numer telefonu: 537 – 337 – 476, w tytule należy wskazać: IMIĘ NAZWISKO – ROK i GRUPĘ np. Anna Kowalska, Grupa 1a.

Wpłaty należy dokonać do środy 24 stycznia br. do końca dnia. Tylko dokonanie wpłaty będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Uwaga: W przypadku zakupienia biletu i rezygnacji po 25 stycznia br. kwota biletu nie podlega zwrotowi.

Do zobaczenia!☺️

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie