11.02.2022 / Sport

V Rajd Alpejski – zaproszenie do udziału

Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu zaprasza na V Rajd Alpejski. Rajd odbywa się pod patronatem Izby Adwokackiej we Wrocławiu, Izby Radców Prawnych we Wrocławiu oraz Izby Komorniczej we Wrocławiu.

Trekking odbędzie się w dniach 19-28 sierpnia 2022 r. we Włoszech w Alpach Pennińskich, wzdłuż masywu Monte Rosa do masywu Matterhorn. Jest to wyjątkowo malowniczy teren z imponującymi górskimi krajobrazami. Przemierzymy wysokogórski szlak, który uznawany jest za jeden z najpiękniejszych w Alpach. Niewątpliwie jego atutem będzie możliwość podziwiania kilkunastu szczytów przekraczających wysokość 4 tyś. metrów.

Tradycyjnie formuła Rajdu opiera się na wędrówce z lekkim plecakiem i nocowaniu w schroniskach zapewniających pełen komfort i wygodę. Dodatkowo planowany jest dowóz bagażu w środku Rajdu.

Zapisy na rajd wraz z 1. wpłatą do 15 marca br. za pośrednictwem maila: j.karpala@challenge.org

Więcej szczegółów na plakacie: Plakat_V_Rajd_Alpejski