Szkolenie online „Postępowanie gospodarcze po nowelizacji KPC – przegląd orzecznictwa i praktyki” – 17.02.2022, godz. 17.00-20.00

Sekcja Prawa Gospodarczego i Handlowego we współpracy z Sekcją Prawa Bankowego i Finansowego serdecznie zaprasza na wykład z SSO dr Andrzejem Michórem dot. Postępowania gospodarczego po nowelizacji KPC – przegląd orzecznictwa i praktyki. Wykład jest pierwszą odsłoną cyklu z sędziami gospodarczymi organizowanego przez Sekcje Praktyków Prawa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

W czasie szkolenia omówione zostaną wszystkie najważniejsze zagadnienia praktyczne związane z nowelizacją KPC z 2019 r. oraz powstające w praktyce orzeczniczej wątpliwości na tle prowadzenia sprawy gospodarczej. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie podany w późniejszym terminie.

Zapraszamy do rejestracji.

Wykład jest otwarty dla członków Izby Warszawskiej oraz Członków Niezrzeszonych Sekcji Praktyków Prawa. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami funkcjonowania sekcji pod linkiem: https://www.ora-warszawa.com.pl/sekcja-prawa-gospodarczego-i-handlowego/.

Link do rejestracji:   https://zoom.us/webinar/register/WN_d8owvkYpSliiusGUbJ_pqQ

Za szkolenie można uzyskać 3 pkt DZ

 

Serdecznie zapraszamy,

Adw. dr Kamil Szmid

Przewodniczący Sekcji Prawa Gospodarczego I Handlowego/Koordynator ds. sekcji tematycznych

Adw. dr Beata Paxford

Przewodnicząca Honorowa Sekcji Prawa Bankowego i Finansowego

Adw. Ewa Bojanowska

Kierownik Szkolenia Aplikantów Adwokackich