09.03.2023 / Sport

Sukces koszykarzy naszej izby w II Turnieju Koszykówki Prawników o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie

W odbywającym się w ostatni weekend, na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Śródmieście, II Turnieju Koszykówki Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, izbowi koszykarze rywalizowali z drużynami: OIRP we Wrocławiu, Izby Komorniczej w Warszawie, „Lex Team” Tarnów oraz „Orły Temidy” OIRP w Warszawie.

Po całym dniu zmagań Reprezentacja Izby Adwokackiej w Warszawie zajęła I miejsce, pokonując wszystkich rywali. II miejsce przypadło „Orłom Temidy” OIRP w Warszawie, zaś III gościom z Tarnowa – „Lex Team”.

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju wybrany został adwokat Jakub Gorzelnik – reprezentant warszawskiej palestry.

Fotorelacja z wydarzenia, dostępna jest pod linkiem:

W imieniu Dziekan ORAS w Warszawie, Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz  Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie serdecznie gratulujemy sukcesów sportowych naszym koszykarzom.