16.09.2022 / Sport

Srebrny medal naszej piłkarskiej reprezentacji w Wilnie!

W dn. 10 września br. Reprezentacja Piłkarska Izby Adwokackiej w Warszawie wzięła udział w 8th International Football Lawyers Tournament Wilnie, w którym zagrały reprezentacje samorządów prawniczych z Litwy, ŁotwyWłoch oraz Polski. Nasza reprezentacja zajęła wysokie drugie miejsce w turnieju, ulegając w finale drużynie ze słonecznej Italii. W skład 'srebrnej drużyny” weszli: adw. Paweł Balcerkiewicz, apl. adw. Łukasz Ciemięga, adw. Filip Domagalski, adw. Rafał Jędrusiak, adw. Wojciech Kępka-Mariański, adw. Marek Seroczyński, adw. Tomasz Sójka, adw. Albert Stankiewicz (Kapitan) oraz adw. Filip Leśniak.

W imieniu Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz Komisji Integracji Kultury i Sportu składamy wielkie gratulacje.

Nasza reprezentacja planuje także udział w II Adwokatura Cup organizowanym w dn. 1 października br. na terenie Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi.

Reprezentacja prowadzi stronę na Facebooku:
Trzymamy kciuki dalej!

adw. Monika Rajska