Spotkanie z cyklu ADR w czasach kryzysu, pt.: Rola i postawa sędziów i mediatorów w kształtowaniu pokojowych rozwiązań i budowaniu porozumienia na przykładzie Europy i USA

Komisja ds. Sekcji Tematycznych oraz Sekcja Arbitrażu i Mediacji informują, iż 8 października br. w godzinach 10:00-12:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu ADR w czasach kryzysu, pt.: Rola i postawa sędziów i mediatorów w kształtowaniu pokojowych rozwiązań i budowaniu porozumienia na przykładzie Europy i USA.

Moderatorem spotkania będzie adw. Katarzyna Przyłuska-Ciszewska, a gośćmi przewodniczący Gemme Europe sędzia Rosalia Fernandez (Hiszpania), sędzia Avi Schneebalg (Belgia) oraz mediator Bob Margulies (USA).

Spotkanie odbędzie się w sali Krajewskiego w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie w al. Ujazdowskich 49.

Za udział w szkoleniu przysługują 2 punkty szkoleniowe.