Spotkanie „Na zawodowym starcie cz. 1” dla egzaminowanych aplikantów

Serdecznie zapraszamy na spotkanie „NA ZAWODOWYM STARCIE cz. 1”, dla egzaminowanych aplikantów adwokackich dotyczące procedur i formalności po otrzymaniu wyniku egzaminu (zarówno pozytywnego, jak i negatywnego).


Organizowane już od kilku lat po egzaminie adwokackim, ma Państwu przybliżyć wieloetapową procedurę wpisu na listę adwokatów oraz wymogi i obowiązki związane z rozpoczęciem prowadzenia działalności adwokackiej.

Spotkanie poprowadzą młode adwokatki, przewodniczące odpowiednio Koła Młodych oraz Komisji ds. Wsparcia w Wykonywaniu Zawodu i Komisji Wzajemnej Pomocy Koleżeńskiej: adw. Maria Kozłowska, adw. Joanna Tkaczyk-Lipnicka i adw. Anna Atanasow, w dniu 13 czerwca br. w godzinach 17:30-19:30 w formule hybrydowej tj. stacjonarnie w siedzibie ORA Warszawa (Al. Ujazdowskie 49) oraz za pośrednictwem Zoom’a. Link poniżej!

Po spotkaniu zapraszamy na mały poczęstunek!

Wzorem zeszłego roku szkolenie będzie podzielone na dwa etapy, czerwcowe spotkania będzie poruszało wszystkie aspekty dotyczące uzyskania wpisu na listę adwokatów – od chwili otrzymania wyników z egzaminu, aż do ślubowania. W drugim etapie, we wrześniu, odbędą się spotkania omawiające rozpoczęcie prowadzenia indywidualnej Kancelarii Adwokackiej – szczegóły już wkrótce.

Za pośrednictwem Działu Szkolenia Aplikantów zostanie też do Państwa rozesłany Przewodnik – „Egzamin adwokacki – i co dalej?”, do którego lektury zachęcamy przed spotkaniem. Dzięki temu będziecie Państwo mogli dopytać o niejasne kwestie, mając już podstawową wiedzę o czekających Państwa procedurach i wymogach.

Dla osób uczestniczących zdalnie – linki do rejestracji: https://ora-warszawa-pl.zoom.us/j/92451598776?pwd=UWJacjEyaXlnUmRzRE5ucXhJUjRCUT09

Meeting ID: 924 5159 8776

Passcode: 123234

Serdecznie zapraszamy!

adw. Anna Atanasow – Przewodnicząca Komisji Wzajemnej Pomocy Koleżeńskiej
adw. Maria Kozłowska – Przewodnicząca Koła Młodych
adw. Joanna Tkaczyk-Lipnicka – Przewodnicząca Komisji ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu