29.10.2019 / Sport

TOGAVOLLEYBALL KRAKÓW 2019

Komisja Integracji Środowiskowej przy NRA we współpracy z Krakowską Izbą Adwokacką oraz pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej zaprasza do udziału w  Otwartych Mistrzostwach Polski Adwokatury w Siatkówce, w dn.  23-24 listopada 2019 r. w Ośrodku Olimpijskim KOLNA w Krakowie.

W turnieju mogą grać kobiece i męskie drużyny składające się z adwokatów i aplikantów adwokackich, a także innych prawników: sędziów, prokuratorów, radców prawnych, radców prokuratorii, notariuszy i komorników oraz aplikantów w tych zawodach. Drużyna która dotrze najwyżej w rozgrywkach na pierwszym etapie, zdobędzie tytuł Mistrza Polski Adwokatury w Siatkówce, zaś drużyna która w finale wygra cały turniej zdobędzie Puchar Prezesa PZPS.

Mistrzostwa rozpoczynają się treningiem po południu w dniu 22 listopada 2019 r. a kończą wspólnym śniadaniem w dniu 24 listopada 2019 r.

Koszt udziału w całym turnieju z dwoma noclegami, wyżywieniem i udziałem w uroczystej kolacji wynosi 600 zł.

Koszt udziału wyłącznie w turnieju w dniu 23 listopada 2018 r. wraz z uroczystą kolacją wynosi 330,00 zł.  Jeżeli uczestnik chce dodatkowo skorzystać z noclegu i śniadania w nocy z dnia 22 na 23 i z 23 na 24 listopada 2019 r. – dopłaca po 135 zł za nocleg ze śniadaniem.

Szczegółowe informacje dotyczące płatności, program imprezy oraz regulamin są dostępne na stronie:

http://togavolleyball.pl/

Aktualności można śledzić na stronie na Facebooku:

https://www.facebook.com/togavolleyball/

oraz w wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/460737627867868/

Organizatorem tego wydarzenia jest adw. Aurelia Koksztys-Łuć, a koordynatorem adw. Bartosz Łuć. Ewentualne pytania w sprawie Mistrzostw prosimy kierować na email: zgloszenie@togavolleyball.pl.

Drużyna powinna być zgłoszona do 31 października 2019 r. ze wskazaniem składu, grupy zawodowej którą dany zawodnik reprezentuje oraz adresem email. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dokonanie w tym terminie opłaty i przesłanie dowodu wpłaty wraz ze zgłoszeniem.

Dla drużyn składających się z adwokatów i aplikatów adwokackich przewidziane jest dofinansowanie.  Wnioski o dofinansowanie należy kierować do adw. Piotra Warchola, członka Komisji Integracji Środowiskowej przy ORA Warszawa, email: Piotr.warchol@adwokatura.pl

Adw. Monika Rajska

Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu