31.12.2019 / Sport

XXXVII Mistrzostwa Adwokatury w Narciarstwie – informacje

Komitet Organizacyjny pod przewodnictwem adw. Grzegorza Jaworskiego przy współpracy z Przewodniczącym Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA, adwokatem Stanisławem Estreichem mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów oraz aplikantów adwokackich wraz z rodzinami do udziału w XXXVII Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury, które odbędą się od piątku 28 lutego 2020 r. do 1 marca 2020 r. w Wiśle oraz na stokach Kubalonki w Wiśle.

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objęli: Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Adwokat Jacek Trela, Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach Adwokat Roman Kusz.

Uczestnicy Mistrzostw zakwaterowani będą w 4* Hotelu Stok.

Koszt uczestnictwa w Mistrzostwach wynosi 699 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, wyżywienie, udział w wieczornych bankietach i zabawach, udział w szkoleniu, opłaty związane z uczestnictwem w zawodach narciarskich, snowboardowych, biegach narciarskich, parking, wstęp do strefy wellness oraz możliwość bezpłatnego korzystania ze stoku narciarskiego Kiczera w dn. 29 marca 2020 roku, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Stok.

Uczestnictwo w Mistrzostwach należy zgłosić na formularzu zgłoszeniowym wraz z dowodem uiszczenia opłaty bezpośrednio do Hotelu Stok – adres e-mial: a.kotrys@hotelstok.pl oraz do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach na adres e-mail: sekretariat@adwokatura.katowice.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2020 roku, przy czym Organizatorzy zastrzegają, iż ilość miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy od udziału rodziny z dziećmi, dla których przewidziane są specjalne warunki: dzieci do lat 4 za darmo, a dzieci od lat 4 do lat 12 płacą połowę ceny tj. 375 zł.

Formularz Zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje są dostępne na stronie ORA Katowice:

Izba Warszawska będzie bronić zwycięskiego tytułu w klasyfikacji Izbowej. Zachęcamy jak najwięcej koleżanek i kolegów do udziału. Każdy zawodnik który ukończy daną konkurencję. Zaczynajcie już trenować!

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu na prośbę organizatorów oraz Samorządu Aplikantów rekomendować będzie Okręgowej Radzie Adwokackiej dofinasowanie udziału aplikantów naszej Izby w wysokości 250 zł. Od decyzji dotyczącej dofinansowania poinformujmy w następnym wydaniu Informatora.

Z narciarskimi pozdrowieniami,

Adw. Monika Rajska