12.10.2021 / Sport

Sukcesy warszawskich adwokatek/adwokatów – szachistów na Mistrzostwach Polski w Szachach Prawników

Podobnie jak w zeszłym roku, mamy do przekazania przekazać dobre wieści odnośnie sukcesów reprezentantów ORA w Warszawie w Mistrzostwach Polski w Szachach Prawników, które odbyły się w weekend (1-2.10.2021 r.) w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Mistrzostwa Polski rozgrywały się w dwóch turniejach – szachów błyskawicznych (po 5 minut na zawodnika na partię) oraz szachów szybkich (po 15 minut na zawodnika na partię). Dodatkowo uwzględniano jeszcze wyniki generalnej klasyfikacji obu turniejów łącznie.

W MP Prawników w szachach błyskawicznych naszą izbę reprezentowała adw. Weronika Łobacz oraz mec. Paweł Gugała (jak w zeszłym roku). W klasyfikacji drużynowej ORA Warszawa zajęła 3 miejsce, zaś adw. Weronika Łobacza zajęła 3 miejsce w klasyfikacji Kobiet.

W MP Prawników w szachach szybkich ORA Warszawa była reprezentowana już tylko przeze adw. Weronikę Łobacz, kóra wywalczyła samodzielnie srebrny medal w klasyfikacji drużynowej, zaś w klasyfikacji generalnej obu turniejów łącznie zdobyła brązowy medal w kategorii kobiet.

W imieniu Dziekana ORA w Warszawie oraz Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie składamy Pani Mecenas i Panu Mecenasowi wyrazy uznania i serdeczne gratulacje!