09.08.2018 / Sport

#SpartakiadaOpole2018 – zapisy zostały przedłużone do 15 sierpnia br.

W imieniu organizatorów SpartakiadaOpole2018 przekazujemy dobrą wiadomość, że zapisy zostały przedłużone do 15 sierpnia br. Tegoroczna edycja największej imprezy sportowej prawników w Polsce odbędzie się w dn. 12-16 września br. w Opolu.

Wpisowe wraz z zakwaterowaniem wynosi – w zależności od wybranej opcji: 950 zł brutto – pakiet standard (z noclegiem w 2 albo 3-osobowym pokoju w akademiku z pełnym wyżywieniem, pakietem startowym, ubezpieczeniem NWW oraz udziałem w organizowanych imprezach sportowych) albo 1400 zł brutto – pakiet gold (z noclegiem w hotelu 3 albo 4-gwiazdowym, pełnym wyżywieniem, pakietem startowym, ubezpieczeniem NNW oraz udziałem w organizowanych imprezach sportowych). Wszystkie informacje na temat pakietów zawarte zostały na stronie: http://spartakiada2018.opole.pl/zgloszenia-2/.

Zgłoszenia zarówno indywidualne jak i drużynowe przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www http://spartakiada2018.opole.pl/.

Informacje dostępne są także na oficjalnym profilu na Facebook’u.

Pytania do organizatorów można kierować na email: info@spartakiada2018.opole.pl 

Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu podobnie jak w latach ubiegłych przewidziała dofinansowanie dla członków naszej Izby, w wysokości 200 zł dla adwokatów oraz 300 zł dla aplikantów adwokackich.  Liczba osób, które otrzymają dofinansowanie jest ograniczona. Zostało już tylko 10 miejsc.

Decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz dzień dokonania wpłaty na konto organizatora Spartakiady. Z dofinansowania mogą skorzystać jedynie członkowie Izby którzy NIE zalegają z opłatami w dniu dokonania wpłaty.

Potwierdzenia wpłaty wraz z wnioskiem o dofinansowanie zawierającym także informację o wybranym pakiecie należy przesłać na adres email Biura Rady: ora.warszawa@adwokatura.pl.

Wpłat należy dokonywać po odliczeniu wartości dofinansowania z uwzględnieniem wybranego pakietu np. wybierając opcję standard przez adwokatów do zapłaty pozostaje 750 zł, a w przypadku aplikantów adwokackich 650 zł (opcja gold odpowiednio 1200 zł i 1100 zł).

Dane do przelewu: 
Bank Spółdzielczy w Leśnicy
53890700082012750060190012
W tytule przelewu należy wskazać: SPARTAKIADA PRAWNIKÓW 2018 oraz swoje imię i nazwisko.

Koordynatorami izbowej reprezentacji w tym roku będzie adw. Marta Tomkiewicz, email: marta.tomkiewicz@adwokatura.pl oraz adw. Piotr Karczewski, email: bdgconsulting@gmail.com.

Szczególnie poszukiwani są w tym roku chętni do sztafety pływackiej.