14.11.2018 / Sport

Nasi piłkarze najlepsi wśród prawników

Piłkarska reprezentacja Izby Adwokackiej w Warszawie wygrała jesienną edycję Piłkarskiej Ligi Prawników i to bez porażki!

W rozgrywkach organizowanych przed radców prawnych udział wzięło 8 drużyn.  Zieloni pokonali dwie drużyny OIRP Warszawa, Urząd Zamowień Publicznych, Rejenci&Friends, Kancelarię Dentons, Wydział Prawa i Administracji UW oraz drużynę Komorników. W składzie reprezentacji znaleźli się: adw. Albert Stankiewicz – kapitan, adw. Michał Streker – bramkarz, adw.Marek Seroczyński, adw. Maciej Domagalski, adw. Filip Domagalski, adw. Rafał Jędrusiak, adw. Paweł Kozieradzki, adw. Filip Leśniak, adw. Patryk Janiak, adw. Wojciech Kępka-Mariański, adw. Szymon Woźniak oraz adw. Arkadiusz Gerwel  Serdecznie gratulujem i czekamy na następne sukcesy!