21.03.2018 / Sport

Adwokaci i aplikanci – narciarze odebrali gratulacje od Dziekana

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej adw. Mikołaj Pietrzak gościł 19 marca br. adwokatów i aplikantów, którzy licznie wzięli udział w tegorocznych Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury w Szklarskiej Porębie.

Warszawska palestra zaprezentowała się jako wyjątkowo wysportowana i zintegrowana grupa. Zdobyty puchar w klasyfikacji izbowej przekazała adw. Judyta Sawicka – najlepsza zawodniczka Mistrzostw oraz apl. adw. Stanisław Kastory, który osiągnął najlepszy czas zawodów.

Puchar Rodzinny przypadł w tym roku także członkom naszej Izby adw. Izabeli Karnkowskiej-Kossakowskiej i adw. Tomaszowi Karnkowskiemu, którzy wzięli udział w zawodach wraz z córeczkami Florentyną i Klementyną Karnkowskimi. Obie małe narciarki już obiecują, że będą w przyszłości prawnikami ponieważ to najpiękniejszy zawód świata.

Najwięcej cennych punktów dla naszej Izby wywalczyli: adw. Judyta Sawicka – 1 miejsce w slalomie gigancie w kat. Open i najlepszy czas zawodów wśród Pań, adw. Ludwik Żukowski – 1 miejsce w biegu narciarskim oraz 2 miejsce w dwuboju, adw. Tomasz Karnkowski – 2 miejsce w dwuboju, adw. Michał Wawrykiewicz – 2 miejsce w slalomie gigancie, 3 miejsce w dwuboju , adw. Monika Rajska – 1 miejsce w slalomie gigancie, adw. Izabela Kossakowska-Karnkowska – 2 miejsce w slalomie gigancie, adw. Agata Ambroziewicz – 2 miejsce w slalomie gigancie, adw. Katarzyna Wnuk-Czerniej – 6 miejsce w slalomie gigancie, adw. Adam Ufnal – 2 miejsce w slalomie gigancie, adw. Piotr Sawicki – punktowane 6 miejsce w dwuboju, adw. Daniel Klementewicz – 6 miejsce w biegu narciarskim, adw. Agata Rewerska – 6 miejsce w snowboardzie i nagroda fair play, adw. Mateusz Zakrzewski – 4 miejsce w snowboardzie, apl. adw. Stanisław Kastory – 1 miejsce w slalomie gigancie w kat. Open, 2 miejsce w dwuboju, apl. adw. Michał Koenig – 2 miejsce w biegu narciarskim, 2 miejsce w slalomie gigancie kat. Open (2 czas zawodów) oraz 1 miejsce w dwuboju, apl. adw. Witold Głuchowski – 3 miejsce w slalomie gigancie oraz 5 miejsce w dwuboju, apl. adw. Joanna Zofia Michalska – 2 miejsce w snowboardzie oraz apl. adw. Anna Nowicka – 4 miejsce w dwuboju. Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Naczelna Rada Adwokacka oraz Okręgowej Radzie Adwokackiej w Wałbrzychu za świetną organizację i wspaniałą atmosferę.

Następna edycja zawodów odbędzie się w Krynicy-Zdrój.

#SzklarskaPoręba2018