28.09.2022 / Sport

Sekcja Siatkarska przy Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu zaprasza na cotygodniowe treningi

Serdecznie zapraszamy wszystkich siatkarzy i siatkarki z naszej Izby, a w szczególności mających doświadczenie siatkarskie, do wspólnych treningów. Doświadczenie i umiejętności są ważne ponieważ treningi odbywają się bez trenera.  Celem treningów jest również przygotowanie do reprezentowania naszej Izby w imprezach sportowych dla prawników.

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek, w godz. 20-22 na hali sportowej Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy 25/33 na Bemowie. Pierwszy trening obędzie się 3 października br. (poniedziałek).

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy.

adw. Monika Bieńkowska – Członek Komisji, kapitan Żeńskiej Drużyny Siatkarskiej,
e-mail: m.bienkowska@kancelariabienkowski.pl

adw. Piotr Warchoł – Członek Komisji, kapitan Męskiej Drużyny Siatkarskiej,