19.09.2023 / Wiadomości

Relacja ze spotkania z przedstawicielami grupy TUTORÓW

14 września br. w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie odbyło się spotkanie z przedstawicielami grupy TUTORÓW, którzy po raz pierwszy przeprowadzili w semestrze wiosennym zajęcia i spotkania z aplikantkami i aplikantami naszej Izby. ORA w Warszawie reprezentowana była przez wicedziekan adw. dr Katarzynę Gajowniczek-Pruszyńską oraz sekretarza ORA w Warszawie adw. Jakuba Jacynę.

Program TUTOR jest narzędziem wspierającym relację patronacką, skierowanym szczególnie do osób które chcą zarówno poszerzyć wiedzę w wiodących dziedzinach prawa jak i uzyskać wsparcie z zakresu deontologii i etyki zawodowej ze strony doświadczonych TUTORÓW.

Podczas spotkania złożono podziękowania 13 adwokatkom i adwokatom naszej Izby, którzy brali udział w programie oraz omówiono dalszy rozwoju programu w Warszawskiej Izbie.

Program jest kontynuowany w obecnym semestrze szkoleniowym i planowany w kolejnym roku akademickim.