07.11.2022 / Wiadomości

Rachunkowość i Podatki 2022 r. w Izbach Adwokackich – szkolenie dla księgowych Izb Adwokackich za nami

W dniach 27 – 28 października 2022 r. w Warszawie odbyła się już VIII Konferencja Księgowych Izb adwokackich. Gospodarzami spotkania była Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie oraz Naczelna Rada Adwokacka. W szkoleniu wzięli udział księgowi Izb Adwokackich z całej Polski oraz znakomici goście, którymi byli adw. Sławomir Ciemny Przewodniczący Wyższej Komisji Rewizyjnej, adw. Henryk Stabla Skarbnik NRA, adw. Anna Czepkowska – Rutkowska Skarbnik ORA w Warszawie oraz adw. Jakub Jacyna Sekretarz ORA w Warszawie.

Szkolenie „Rachunkowość i Podatki 2022 r. w Izbach Adwokackich”. odbyło się w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, a poprowadził je biegły rewident Przemysław Karwowski, Prezes Zarządu PERFECTUM – AUDIT Doradcy Finansowo – Księgowi. Zostały bardzo szeroko omówione problemy związane ze zmianami i wyzwania, z którymi  musiała zmierzyć się  księgowość w ostatnim czasie – od początku pandemii, przez zmiany w polskim systemie podatkowym, po skutki wojny na Ukrainie. Poza materiałem merytorycznym, była również przestrzeń do zadawania pytań i konstruktywnych dyskusji.

Z ogromną radością gościliśmy tak liczne grono uczestników.

Do zobaczenia na kolejnej Konferencji!