Szkolenie SPP: Polsko-Ukraińskim Forum Prawa Handlowego zaprasza na wykład „The concept and structure of economic law of Ukraine and its place in the legal system of Ukraine”

Polsko-Ukraińskie Forum Prawa Handlowego zaprasza na wykład „The concept and structure of economic law of Ukraine and its place in the legal system of Ukraine”, który wygłosi dr Larisa Krupa (Narodowy Uniwersytet Prawa im. Jarosława Mądrego Charków, Ukraina).

Posiedzenie odbędzie się dnia 25 kwietnia 2022 r. (poniedziałek) o godz. 15:00 w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Zoom.

Link do wydarzenia: https://us02web.zoom.us/j/85677648510

Meeting ID: 856 7764 8510

Chętnych zapraszamy do zgłoszenia zapisu na wydarzenie na adres sekcja.pgh@ora-warszawa.com.pl.

Katedra Prawa Handlowego WPiA UW oraz Sekcja Prawa Gospodarczego i Handlowego ORA Warszawa, dostrzegając trudną sytuację naukowców praktyków na Ukrainie w związku z rosyjską agresją i wojną, włącza się w „pomoc celowaną” dla tej grupy.

Rozpoczynamy projekt pt. Polsko-Ukraińskie Forum Prawa Handlowego, który będzie polegał na periodycznym (w miarę potrzeb i możliwości) organizowaniu seminariów praktycznych i naukowych prowadzonych przez specjalistów ukraińskich z zakresu szeroko rozumianego prawa handlowego. Umożliwi to wypłatę prelegentom należytego wynagrodzenia wspierającego ich oraz pozwoli im kontynuować prowadzenie działalności zawodowej bądź naukowej w tym trudnym dla nich czasie.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze seminarium w ramach tego cyklu, które odbędzie się już 25 kwietnia (szczegóły w załączniku). Wszystkie seminaria będą miały formę zdalną i prowadzone będą albo przez naukowców będących na uchodźstwie w różnych krajach, albo wprost z Ukrainy. Bardzo liczymy na Państwa obecność na tych spotkaniach, gdyż uważamy, że jest to szczególnie ważne dla naszych Prelegentów.

Zaproszenie