24.10.2023 / Wiadomości

Pokolokwialne spotkanie – 27 października br.

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie wraz z Komisją Integracji, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie mają przyjemność zaprosić wszystkich aplikantów adwokackich na spotkanie integracyjne po napisanych kolokwiach, które odbędzie się w dniu 27 października 2023 roku, w lokalu H40S przy ul. Marszałkowskiej 64.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 27 października 2023 roku (piątek) o godzinie 20.00.

Na miejscu do Waszej dyspozycji będą planszówki i retro konsole. 

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest uiszczenie składki w wysokości 20 zł/osoba. Kwota będzie następnie do wykorzystania w formie kuponu na dowolną pozycję z karty dostępną w lokalu. Kupony będą do odbioru na miejscu u Ewy Błędniak oraz Żanety Majewskiej. 

Wpłaty należy dokonać BLIK-iem na numer telefonu: 537 337 476, w tytule należy wskazać: IMIĘ NAZWISKO – ROK i GRUPĘ np. Anna Kowalska, Grupa 1a.

Wpłaty należy dokonać do czwartku 26 października br., tylko dokonanie wpłaty będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Samorząd Aplikantów wraz z Komisją Integracji wystąpił do Okręgowej Rady Adwokackiej o dofinansowanie wydarzenia.  

*UWAGA: dofinansowanie może być przyznane tylko tym aplikantom, którzy nie zalegają z zapłatą składek i opłaty za aplikację. 

Do zobaczenia!

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie