04.07.2024 / Sport

Pierwsze spotkanie z PADLEM – save the date – 7 września 2024 r.

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu wraz z Samorządem Aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie zapraszają na pierwszy event gry w PADLA! Wydarzenie będzie miało charakter integracyjny i zaplanowane zostało w sobotę, dn. 7 września w klubie PADLOVNIA o godz. 14:00, przy ul. Karnawał 8 w Warszawie.

Pomysłodawcą wydarzenia jest adw. Bartłomiej Jankowski biorący udział w konkurencjach padlowych o randze międzynarodowej.

Padel jest obecnie uważny za jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie. Wywodzi się z Acapulco w Meksyku, a w Hiszpanii to druga w kolejności najbardziej popularna dyscyplina sportowa po piłce nożnej. To sport rakietowy, zawierający elementy tenisa i squasha. Padel jest grą podwójną deblową. Jest dyscypliną sportową, w której nie obowiązują granice wiekowe. Jest to gra zespołowa, zarówno dla zaawansowanych sportowców, jak i amatorów.

W pierwszym adwokackim wydarzeniu padlowym będzie można zapisać się na naukę gry z trenerem od podstaw, wziąć udział w mini turnieju „Mexicana”, zobaczyć mecze pokazowe czołowych polskich zawodników a przede wszystkim miło spędzić czas przy grillu.  Przewidujemy też konkursy z nagrodami ufundowanym przez partnerów wydarzenia.

Szczegóły zostaną Państwu przekazane w najbliższym czasie.  Prosimy o zarezerwowanie terminu – 7 września 2024 r.  Impreza będzie biletowana a liczba miejsc ograniczona.  Decydować będzie kolejność wpłat.

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu zwraca się z prośbą do kancelarii prawnych, które byłby zainteresowane wsparciem tego wydarzenia.  Wkrótce opublikujemy ogłoszenie o sponsoringu.

Prosimy też zgłaszanie pomysłów i pytań do Komisji, email: komisja.integracji@ora-warszawa.com.pl

Korzystając z okazji Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, adw. Mikołaj Pietrzak przekazuje swoje podziękowania na ręce organizatorów wydarzenia oraz całej Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu. Ciągle rozszerzająca się oferta wspólnych wydarzeń o charakterze sportowym i integracyjnym sprzyja budowaniu więzi wewnątrz naszego środowiska i stanowi niewątpliwie dobry sposób na odreagowanie towarzyszącego nam w naszej pracy stresu.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu
Adw. Bartłomiej Jankowski