Oferta szkolenia z Legal English – Understanding IT and IP Contracts?

Komisja do spraw wsparcia w wykonywaniu zawodu serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą szkolenia z Legal English w zakresie kurs zawansowany online z prawniczego języka angielskiego w umowach IT.

Szkolenie poprowadzi mgr filologii angielskiej i radca prawny Izabela Konopacka, członkini Izby Adwokackiej w Krakowie, wykładowczyni na studiach podyplomowych dla tłumaczy przysięgłych. Od 15 lat zawodowo zajmuje się nauczaniem prawniczego języka angielskiego oraz przekładem prawniczym. Ponadto jest absolwentką kursów specjalistycznych z:

▶ Common Law na University of London (ukończony z wyróżnieniem),
▶ Advocacy Skills for Trainers w  Gray’s Inn w  Londynie (jako pierwszy zagraniczny prawnik została zaproszona i  wzięła udział w szkoleniu z argumentacji prawniczej metodą Hampel dla angielskich adwokatów-trenerów),
▶ EU Litigation for Lawyers w Trewirze.

Członkowie Izby Adwokackiej w Warszawie przy zapisach do 12 kwietnia bieżącego roku i podaniu numeru wpisu otrzymają 10% rabatu. Liczba miejsc ograniczona!

Szczegóły dotyczące kursu zamieszczone są w Panelu Adwokata – zakładka: Zasoby i Multimedia à Pliki do pobrania Komisje/ Komisja ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu/szkolenia z Legal English.

Serdecznie zapraszamy!
adw. Joanna Tkaczyk-Lipnicka
Przewodnicząca Komisji ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu