Spotkanie przedstawicieli Samorządu Aplikantów Adwokackich naszej izby z Dziekanem i Wicedziekanką

29 lutego 2024 roku w siedzibie ORA w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli Samorządu Aplikantów Adwokackich naszej Izby z dziekanem adw. Mikołajem Pietrzakiem i wicedziekanką adw. dr Katarzyną Gajowniczek-Pruszyńską w związku z rozpoczęciem działalności przez nowe Prezydium Samorządu Aplikantów Adwokackich.

Na początku spotkania Dziekan i Wicedziekanka złożyli serdeczne podziękowania ustępującym członkom Prezydium SAA: apl. adw. Michałowi Terebeckiemu – dotychczasowemu Przewodniczącemu SAA i apl. adw. Rafałowi Skaradzińskiemu – pełniącemu dotychczas funkcję Wiceprzewodniczącego SAA. Ustępujący Przewodniczący za ich zaangażowanie w działalność samorządu aplikantów zostali obdarowani przez Dziekana zestawem komentarzy prawniczych, które z pewnością będą dużą pomocą podczas przygotowań do egzaminu zawodowego.

Następnie Dziekan i Wicedziekanka złożyli serdeczne gratulacje obecnym na spotkaniu nowowybranym w dniu 13 lutego 2024 roku członkom Prezydium SAA: apl. adw. Annie Pietrzyk – Przewodniczącej SAA oraz apl. adw. Miłoszowi Kołcz-Otwinowskiemu – Wiceprzewodniczącemu SAA.

Obecni przedstawiciele samorządu aplikantów otrzymali dziekańskie listy gratulacyjne oraz życzenia dalszej owocnej pracy na rzecz społeczności aplikanckiej i całej Izby Adwokackiej w Warszawie.

Podczas spotkania nie mogli być obecni pozostali członkowie obecnie ukonstytuowanego Prezydium SAA: apl. adw. Ewa Błędniak, apl. adw. Żaneta Majewska – druga Wiceprzewodnicząca SAA, apl. adw. Edyta Ilcewicz i apl. adw. Mateusz Tkaczyński.

W ich imieniu i całego Prezydium, Przewodnicząca SAA podziękowała ustępującym kolegom, życząc im powodzenia na nadchodzącym egzaminie zawodowym oraz zapewniła władze dziekańskie o gotowości SAA do wspólnego działania.

Po części oficjalnej zebrani na spotkaniu Państwo Dziekani wraz z aplikantami omówili plan działań SAA na najbliższy rok, a także wymienili się doświadczeniami w pracy na rzecz Samorządu Adwokackiego.

Wszystkim nowowybranym członkom Prezydium SAA życzymy wielu sukcesów w działalności na rzecz aplikantów i całej Izby Warszawskiej!