Zdalne szkolenie dla uczniów szkół podstawowych z mediacji rówieśniczych

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zdalnym szkoleniu z zakresu mediacji rówieśniczych skierowanym do uczniów starszych klas szkół podstawowych, organizowanych przez Komisję Edukacji Prawnej NRA.

W ramach szkolenia uczniowie będą mieli możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem mediacji rówieśniczych, a także przeprowadzenia krótkiej symulacji mediacji na podstawie wcześniej otrzymanego scenariusza.

Tego typu lekcja stanowić może materiał szkoleniowy skierowany do tych adwokatów i aplikantów adwokackich, który są zaangażowani w działalność edukacyjną.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez Adwokat Karolinę Wilamowską w najbliższą środę tj. 24 czerwca 2020 roku w godzinach 10.00-11.10 za pośrednictwem platformy Zoom.

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą mailową bezpośrednio Adwokat Karolinie Wilamowskiej na adres karolina@krokos-adwokat.pl

Prosimy o zapoznanie się z załączoną klauzulą informacyjną , celem przystąpienia do szkolenia i otrzymania certyfikatu po jego ukończeniu.