Szkolenie: Jak efektywniej prowadzić kancelarię? – cz. 2 🗓

Komisja ds. Praktyki Adwokackiej oraz Komisja ds. Szkolenia Aplikantów Adwokackich serdecznie zapraszają już w ten czwartek na kolejne szkolenie z cyklu: Jak efektywniej prowadzić kancelarię?

Tym razem tematem spotkania będzie profesjonalna sprzedaż usług.

II. Jak sprzedawać usługi profesjonalne – (19 kwietnia 2018 r.; 14:00-16:00; Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie) – prowadzącymi będą:

adw. Michał Kibil – członek Komisji Praktyki Adwokackiej, adwokat w kancelaria Kibil i Wspólnicy Sp.K. – jeszcze ponad czy już pod wodą? – planowanie, sprzedawanie i kontrolowanie sprzedaży usług prawnych oraz

adw. Katarzyna Gajowniczek – Pruszyńska – Wicedziekan ORA, przewodnicząca Komisji ds. Szkolenia Aplikantów Adwokackich – o wycenie spraw karnych.

Kolejne planowane szkolenie Komisji Praktyki Adwokackiej oraz Komisji ds. Szkolenia Aplikantów Adwokackich:

III. Jak planować pracę swoją i zespołu – (24 kwietnia 2018 r.; 14:00-16:00; Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie) – prowadzącymi będą:

Tomasz Gołembiewski – były aplikant adwokacki – obecnie specjalista z zakresu planowania czasu pracy w usługa profesjonalnych – dlaczego planowanie czasu jest takie ważne i jak robić to efektywnie?)

adw. Anna Atanasow – członkini ORA, przewodnicząca Komisji Praktyki Adwokackiej.