Szkoła Prawa Amerykańskiego WPIA UW – zniżka dla aplikantów oraz adwokatów

Komisja ds. Współpracy z Zagranicą przy ORA Warszawa oraz Centrum Prawa Amerykańskiego WPIA UW zapraszają aplikantów i adwokatów na roczny kurs prawa amerykańskiego w roku akademickim 2020/21.
Rekrutacja trwa do dnia 15 lipca 2020 roku. Zachęcamy Państwa do złożenia dokumentów do dnia 15 kwietnia br. w ramach tzw. early  bird special – złożenie dokumentów w tym terminie do zniżki w wysokości 250 złotych.
Przewidziana jest także  dodatkowo specjalna zniżka dla  aplikantów adwokackich w wysokości 30% i dla adwokatów w wysokości 15% od opłaty podstawowej (6.000 zł).
Centrum Prawa  Amerykańskiego już od 20 lat prowadzi  ceniony przez prawników  i kancelarie prawne program,w  którym wybitni profesorowie z renomowanych, amerykańskich uczelni – Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law zapoznają uczestników z tematyką dot. prawa amerykańskiego, np.  prawa konstytucyjnego, prawa kontraktów, postępowania karnego, prawa spółek czy przygotowania opinii prawnych. W czasie dwu semestralnego programu uczestnicy biorą udział w dziewięciu dwutygodniowych modułach obejmujących w sumie 180 godzin interaktywnych wykładów w języku angielskim.
Udział w programie CPA jest niepowtarzalną okazją do poznania, bez konieczności studiów w Stanach Zjednoczonych, amerykańskiego systemu prawnego, doskonalenia angielskiego   języka   prawniczego i udziału w praktycznych zajęciach.
Zapraszamy   do   odwiedzenia strony  www.cpa.uw.edu.pl, aby dowiedzieć się więcej o programie, a także do kontaktu  mailowego: cpa@wpia.uw.edu.pl.