Po raz pierwszy prawnicy z całego świata mogą uczestniczyć w szkoleniach „Campus Paris”

Po raz pierwszy prawnicy z całego świata mogą uczestniczyć w szkoleniach Campus Paris. Dziekan Izby Adwokackiej w Paryżu zaprasza członków Izby Adwokackiej w Warszawie do udziału w dorocznym Campus Paris, który odbędzie się w dniach 6 – 9 lipca 2020 roku.

Campus Paris to bezpłatne webianaria on-line prowadzone przez najlepszych ekspertów z Izby Adwokackiej w Paryżu.

Uczestnicy muszą biegle posługiwać się językiem francuskim, tłumaczenie nie będzie zapewnione.

Program webianriów oraz rejestracja dostępne są na stronie: http://www.avocatcampus.org.

Warto zwrócić uwagę na spotkanie („okrągły stół”) na temat „Globalny kryzys zdrowotny, gospodarczy i społeczny: prawo międzynarodowe na nowo?”, który poprowadzą wspólnie Dziekan Izby Adwokackiej w Paryżu Pan Olivier Cousi oraz Sekretarz Komisji Międzynarodowej Izby Pan Martin Pradel. Spotkanie to odbędzie się w środę 8 lipca, w godz. 18:30 – 20:30.

W załączeniu pismo Dziekana Izby Adwokackiej w Paryżu zapraszające do udziału w Campus Paris.

Invitation Campus Paris de la part du Bâtonnier de Paris

Instrukcja zapisywania się na webinarium.