Międzynarodowa konferencja „Artificial Intelligence in Criminal Justice and Law Enforcement” – 16 – 18 czerwca 2021 r.

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie ma przyjemność współorganizować wraz z ERA – Academy of European Law międzynarodową konferencję „Artificial Intelligence in Criminal Justice and Law Enforcement”- the (mis)use of AI and machine-learning in criminal proceedings”, która odbędzie się online w dniach 16 – 18 czerwca 2021 r. Na konferencji w roli prelegentów wystąpią m. in adwokaci naszej izby.

Możliwość udziału w konferencji ERA ze specjalna zniżką

Osoby niezainteresowane udziałem w Konkursie mogą wziąć udział w konferencji, zapisując się na nią poprzez podany poniżej formularz.

Link do formularza: https://bit.ly/2Q6FBgQ

W związku z faktem, że Izba Adwokacka w Warszawie jest współorganizatorem wydarzenia polscy adwokaci i aplikanci mogą skorzystać z 25% zniżki przy rejestracji na to wydarzenie. Aby aktywować zniżkę, należy w formularzu rejestracyjnym w polu ” Discount Voucher Code” podać kod: 321D67aicrim, a w polu „komentarz” proszę wpisać „Warsaw Bar Association”.

– przy rejestracji przed 16 maja br. – opłata za udział z w/w zniżką wyniesie 398,25 EUR.

– przy rejestracji po 16 maja br. – opłata za udział z z w/w zniżką wyniesie 442,50 EUR.

Zachęcamy Państwa do udziału w tym ciekawym wydarzeniu o dużym znaczeniu dla przyszłości wykonywania naszego zawodu.