Kolejne konferencje Międzynarodowej Unii Adwokatów – kwiecień/maj 2020 roku

Poniżej publikujemy informacje na temat kolejnych, nadchodzących konferencji organizowanych we współpracy z Międzynarodową Unię Adwokatów (UIA), którego Izba Warszawska jest członkiem.

  1. Pt. „The Singapore Convention, a first light of the international dawn of mediation” która odbędzie się w dniach 10—11 kwietnia 2020 r. w Tunis (Tunezja)
  2. Pt. “The EU’s Digital Single Market Programme – achievements to date and outlook” która odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2020 r. w Brukseli (Belgia)
  3. Pt. “International Arbitration, Current Perspectives – 4th Edition” która odbędzie się w dniach 8-9 maja 2020 r. w Bilbao (Hiszpania)
  4. Pt.. “Les modes alternatifs de règlement des différends et l’exécution des décisions arbitrales étrangères” która odbędzie się w dniach 29-30 maja 2020 r. w Agadir (Maroko)

Adwokatom oraz aplikantom adwokackim należącym do Izby Warszawskiej przysługują zniżki na uczestnictwo w powołanych powyżej konferencjach.

Jednocześnie informujemy członków naszej izby o możliwości dołączenia do funkcjonujących przy Międzynarodowej Unii Adwokatów (UIA) Komisji, które zrzeszają prawników zainteresowanych współpracą międzynarodową oraz poszerzaniem wiedzy z zakresu wielu dziedzin prawa.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej UIA pod adresem: https://www.uianet.org/