Dentons Privacy Academy – program edukacyjny

Serdeczne zachęcamy do wzięcia udziały w programie Dentons Privacy Academy. Jest to cykl 6 warsztatów edukacyjnych prowadzonych przez prawników kancelarii Dentons specjalizujących się w obszarze ochrony danych osobowych, a także zaproszonych gości. Warsztaty są skierowane do studentów oraz absolwentów prawa. Preferowane będą osoby z co najmniej kilkumiesięcznym doświadczeniem praktycznym w zakresie prawa ochrony danych osobowych zdobytym podczas pracy w kancelarii lub w wewnętrznym dziale prawnym spółki. 

Nabór kandydatów trwa do 10 stycznia 2022 r. Ukończenie programu zostanie potwierdzone certyfikatem, a na uczestników wyróżniających się wiedzą i zaangażowaniem czekać będzie możliwość dołączenia do Zespołu Data Privacy kancelarii Dentons.
Jak aplikować?
Zainteresowanych udziałem w naborze do programu prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego pod adresem Dentons.Privacy.Academy.Warsaw@dentons.com do dnia 10 stycznia 2022.
Grono 20 uczestników Dentons Privacy Academy 2022 zostaną wyłonieni do końca stycznia 2022 r. Spotkania w ramach Dentons Privacy Academy 2022 odbędą się w siedzibie firmy lub w formule hybrydowej w okresie luty – maj 2022 r.
Spotkania będą się odbywać w godzinach popołudniowo i lub wieczornych.
Proces rekrutacji:
I etap – 20 grudnia 2021 r. – 10 stycznia 2022 r.
Prześlij CV oraz list motywacyjny, w którym opiszesz swoją motywację do udziału w projekcie.
II etap 13 stycznia 2022 r. – 21 stycznia 2022 r. Wybrane osoby zaprosimy do przygotowania kazusu w języku angielskim.
III etap – koniec stycznia 2022 r.  Wysłanie zaproszeń do osób zakwalifikowanych