Konferencja: „Prawo do prawdy prawem człowieka? Prawo do informacji”

Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego i Praw Człowieka UKSW ma przyjemność zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Prawo do prawdy prawem człowieka? Prawo do informacji”, która odbędzie się 25 marca 2024 r. od godziny 10:00 na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Patronat honorowy nad konferencją sprawuje Izba Adwokacka w Warszawie.

Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego i Praw Człowieka UKSW wraz z Katedrą Ochrony Praw Człowieka i Prawa Międzynarodowego Humanitarnego UKSW. Konferencja ta stanowi doskonałą okazję do głębszego zrozumienia kwestii związanych z prawem do prawdy oraz dostępem do informacji jako fundamentalnych praw człowieka.

Udział w charakterze słuchacza jest bezpłatny i certyfikowany. Osoby zainteresowane udziałem w charakterze słuchacza prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod linkiem: https://forms.gle/jj8rosZtFaiHM2ha9

Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: knpmipc@gmail.com.