Konferencja MFZZP: „Samorządy Zaufania Publicznego dla Kowalskiego” – 23 listopada br.

W tym roku Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie ma zaszczyt przewodzić Mazowieckiemu Forum Zawadów Zaufania Publicznego, które zrzesza 16 samorządów zaufania publicznego w województwie mazowieckim.

W ramach naszego przewodnictwa chcemy Państwu zaproponować wiele cennych inicjatyw i propozycji.

Pierwszą z nich jest konferencja pt.: „Samorządy Zaufania Publicznego dla Kowalskiego”, która odbędzie się 23 listopada br. o godzinie 10.00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na to wydarzenie.

Poniżej program tego wydarzenia!

Wstęp wolny!

Konferencja będzie także transmitowana na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=R6G1jnd9_Ec

Termin: 23.11.2023 r. godz. 10.00 – 15:00

Panel pierwszy: 10.00 – 12.00

Temat: Samorządy zawodów zaufania publicznego – czy tylko dla siebie czy także dla Kowalskiego?

Prowadzący: Tomasz Skory, dziennikarz Działu Prawnego RMF FM

Paneliści : Małgorzata Sokulska (Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu), Mieczysław Grodzki (Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa), Wojciech Zabłocki (Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych), Piotr Pawliszak (Okręgowa Rada Lekarska w Warszawie), Anna Misiak (Krajowa Izba Doradców Podatkowych), prof. Joanna Wielgórska-Leszczyńska (Regionalny Oddział Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Warszawie)

Panel drugi: 12.15 – 14.15

Temat: Próba demontażu samorządów zaufania publicznego – uderz w samorząd, a Kowalski zapłacze?

Prowadzący: Tomasz Skory, dziennikarz Działu Prawnego RMF FM

Paneliści: Marian Witkowski (Okręgowa Rada Aptekarska), dr hab. Mariusz Maciejewski (Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie), Monika Kaczorek (Regionalny Oddział Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Warszawie), Michał Tracz (Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna), Przemysław Małecki ( Izba Komornicza w Warszawie ), Mikołaj Pietrzak (Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie)

Poczęstunek: 14.15 – 15.00

Konferencja odbędzie się w siedzibie ORA w Warszawie w sali im. H. Krajewskiego – al. Ujazdowskie 49.