11.04.2023 / Wiadomości

Konferencja ECBA w Warszawie – 5 i 6 maja 2023 r. – zaproszenie dla adwokatów z całej Polski

Z radością informujemy, iż wiosenna konferencja ECBA odbędzie się 5 i 6 maja 2023 r. w Warszawie dzięki wsparciu i zaangażowaniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Serdecznie zapraszamy adwokatki i adwokatów naszej izby oraz z innych izb w Polsce do udziału w konferencji.

Wydarzenie otworzy główny prelegent prof. Piotr Hofmánski, prezes Międzynarodowego Trybunału Karnego i sędzia Marek Safjan z Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Głównymi tematami Konferencji są praworządność i niezależność zawodów prawniczych, prawa człowieka oraz zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości w kontekście wojny na Ukrainie.

W piątkowy wieczór delegaci zostaną przyjęci w siedzibie Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie, a sama konferencja odbędzie się w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Badań Artystycznych i Studiów Kuratorskich. Restauracja Dock 19 Mateusza Gesslera podejmie gości pysznym lunchem, a sobotnia kolacja odbędzie się w Willi Foksal z ogrodem i oranżerią.

Wszystkie niezbędne szczegóły oraz pozostałe informacje w sprawie rejestracji znajdują się tutaj.