Zgro­ma­dze­nie Izby Adwo­kac­kiej w War­sza­wie – 25 maja 2024 r. (sobota) – tryb hybrydowy

Okrę­gowa Rada Adwo­kacka w War­sza­wie zwo­łała Zgro­ma­dze­nie Izby Adwo­kac­kiej w War­sza­wie na sobotę, 25 maja 2024 r. na godzinę 9.00.

Zgro­ma­dze­nie będzie miało cha­rak­ter hybry­dowy, przy czym domyślną formą udziału będzie udział on-line (za pośred­nic­twem sto­so­wa­nej już w poprzed­nich latach apli­ka­cji WZA24), zaś wyłącz­nie chętni spo­śród Pań­stwa, po uprzed­niej reje­stra­cji, będą mogli wziąć udział w Zgro­ma­dze­niu także oso­bi­ście.

Zgro­ma­dze­nie Izby w try­bie sta­cjo­nar­nym (dostępne dla osób, które doko­nają uprzed­niej reje­stra­cji) odbę­dzie się w Hotelu Regent w War­sza­wie przy ul. Bel­we­der­skiej 23 (00-761 War­szawa).

Reje­stra­cja do udziału oso­bi­stego w Zgro­ma­dze­niu jest moż­liwa od 6 do 16 maja 2024.

Zare­je­stro­wać można się na dwa spo­soby:

Wska­zu­jemy przy tym, że z uwagi na koniecz­ność dosto­so­wa­nia miej­sca odby­wa­nia Zgro­ma­dze­nia do fak­tycz­nej liczby osób uczest­ni­czą­cych na miej­scu, reje­stra­cja jest konieczna celem oso­bi­stego udziału w Zgro­ma­dze­niu, w miej­scu jego odby­wa­nia. Osoby, które się nie zare­je­strują, będą uczest­ni­czyły w Zgro­ma­dze­niu wyłącz­nie on-line (przy zacho­wa­niu peł­nej moż­li­wo­ści zabie­ra­nia głosu w trak­cie obrad, tak jak to było w latach ubie­głych).

Zazna­czamy, iż komu­ni­kat ma cha­rak­ter infor­ma­cyjny i nie jest for­mal­nym zawia­do­mie­niem o Zgro­ma­dze­niu.

Jak przed każdym Zgromadzeniem prosimy jednocześnie wszystkich członków naszej izby o aktualizację swoich danych w Panelu Adwokata lub weryfikację ich aktualności.

Z kole­żeń­skimi pozdro­wie­niami

adw. Alek­san­der Krysz­to­fo­wicz