Zamawiaj zdjęcia z imprezy choinkowej dla dzieci Bal w Krainie Baśni

Szanowni Państwo, zdjęcia z imprezy choinkowej dla dzieci „Bal w Krainie Baśni”, która odbyła się w dn. 4 lutego r. dostępne są stronie internetowej: http://michalborowski.zalamo.com/sesja/bal-karnawalowy-dzieci-ora-w-wa-

Dostęp do galerii wymaga podania hasła, które można uzyskać w Biurze ORA, kontakt: p. Alicja Konopczyńska lub p. Grażyna Zakrzewska tel. +48 22 22 584 96 30.

Spośród 1800 zdęć możecie Państwo w wygodny i szybki sposób odnaleźć zdjęcia swoich dzieci i zamówić je odpłatnie w wersji elektronicznej albo papierowej. Zdjęcia papierowe będą przysyłane do Biura Okręgowej Rady Adwokackiej, skąd będziecie je mogli Państwo odebrać.

Opłatę za zdjęcia można dokonać bezpośrednio na konto, albo za pośrednictwem PayPal.

W razie jakichkolwiek pytań albo wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny albo mailowy z fotografem Panem Michałem Borowskim, email michal_borowski@op.pl, tel. 608-080-003, który będzie Państwa informował na bieżąco o statusie przesyłki. Zdjęcia w wersji elektronicznej będą przesyłane do Państwa na podany w zamówieniu adres e-mail tego samego dnia.

W imieniu Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie raz jeszcze dziękuje wszystkim maluchom za wspaniałą zabawę karnawałową. Już myślimy o temacie balu w przyszłym roku!

Adw. Katarzyna Majer-Gębska