[UWAGA] Komunikat dotyczący biletów z dofinansowaniem na IX Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich

W związku z wyjątkowym zainteresowaniem tegorocznym IX Karnawałowym Balem Aplikantów Adwokackich, który odbędzie się dn. 23 lutego br., Komitet Organizacyjny Balu informuje, że wpłynęło już ponad 600 zgłoszeń na Bal w cenie 165 zł z dofinansowaniem przyznanym przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Liczba biletów z dofinansowaniem była ograniczona do 500 osób. Prezydium Okręgowej Rady Adwokackiej podjęło decyzję o zwiększeniu tej puli do 600 osób.

Kolejne zgłoszenia przyjmowane są na listę rezerwową. Na liście rezerwowej jest obecnie 40 osób. Osoby z listy rezerwowej otrzymają informację z prośbą o wstrzymanie się z zapłatą. Komitet Organizacyjny dołoży wszelkich starań, żeby mailowo informować o ewentualnych przesunięciach na liście. Trwa weryfikacja wpłat. Tylko terminowe wpłaty oznaczają rezerwację biletu na Bal. Biorąc pod uwagę podane terminy do przelewu i czas ich księgowania ostateczne podliczenie wpłat będzie możliwe dopiero 15 stycznia br. Po tym terminie Komitet Organizacyjny Balu zwróci się ponownie do Prezydium ORA o rozważenie możliwości dofinansowania jeszcze ok. 50 miejsc.

Zainteresowanych aplikantów wpisaniem na listę rezerwową prosimy o wysyłanie formularzy zgłoszeniowych:

https://goo.gl/forms/PqqJeglqZbDByLao1

Tylko na tej podstawie może być tworzona lista oczekujących. W przypadku gdy pula miejsca z dofinansowaniem zostanie wyczerpana Aplikanci adwokaccy z listy rezerwowej będą mogli nabyć bilety pełnopłatne lub zrezygnować ze zgłoszenia.

W sprzedaży jest też pula 300 biletów pełnopłatnych w cenie 330 zł dla osób towarzyszących, adwokatów oraz aplikantów z innych Izb. Z tej puli pozostało jeszcze ok 150 miejsc. Będą z niej mogli również skorzystać aplikanci, dla których nie wystarczy biletów z dofinansowaniem po weryfikacji wpłat.