Ślubowanie adwokackie 2018 – najważniejsze informacje

Dziekan ORA w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie serdecznie zapraszają egzaminowanych aplikantów adwokackich oraz ich Najbliższych na uroczyste ślubowanie adwokackie, które odbędzie się 6 lipca 2018 r. o godzinie 17.00, Sangate Hotel Airport, ul. Komitetu Obrony Robotników 32 w Warszawie. Poniżej publikujemy najważniejsze organizacyjne informacje w tej sprawie.

1. Ślubowanie rozpocznie się o godzinie 17:00, w Sangate Hotel Airport, ul. Komitetu Obrony Robotników 32 w Warszawie.

2. Bardzo prosimy o przybycie najpóźniej o godzinie 16.00.

3. Wstęp na ślubowanie – UWAGA! – wyłącznie za okazaniem zaproszenia (co dotyczy tak ślubujących jak i gości). Zaproszenia można będzie odbierać od 29 czerwca br. (piątek) do 5 lipca br. włącznie (czwartek) w biurze podawczym Działu Szkolenia Aplikantów – bud. A1, parter, pokój nr 1 w godzinach 9.00 – 17.-00 , ul. Bobrowiecka 9. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc osoba ślubująca otrzyma jedno zaproszenie dla siebie oraz jedno dla osoby towarzyszącej. Istnieje możliwość odbioru zaproszenia nie tylko osobiście, ale także z upoważnieniem pisemnym. W upoważnieniu musi być jednoznacznie wskazane, dla jakiej osoby zaproszenie jest odbierane. Brak takiego wskazania będzie skutkował brakiem wydania zaproszenia.

4. Należy zabrać na ślubowanie dowód osobisty.

5. Podpisanie protokołu ślubowania oraz odebranie legitymacji nastąpi po zakończeniu (nie wcześniej) koncertu wieńczącego uroczystość.

6. Na terenie Sangate Hotel Airport jest płatny parking z ograniczoną ilością miejsc. Z uwagi na utrudnienia w ruchu oraz ograniczoną ilość miejsc parkingowych zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej.

7. Togi można zabrać ze sobą, ale nie ma takiego obowiązku.

Uroczystość zakończy występ artystyczny zespołu LutosAir Quintet. Powstały w stulecie urodzin Witolda Lutosławskiego LutosAir Quintet jest obecnie jednym z najbardziej aktywnych i wszechstronnych polskich zespołów dętych. W swoim dorobku ma już koncerty na najważniejszych polskich festiwalach, takich jak Warszawska Jesień, Wratislavia Cantans, Muzyka na Szczytach, Jazztopad, Poznańska Wiosna Muzyczna, HMG Festival czy Szalone Dni Muzyki/La Folle Journée (Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie). Koncertował również w Anglii, Niemczech, Egipcie (w Kairze oraz słynnej Bibliotece Aleksandryjskiej) oraz w Danii – w ramach Rudersdal Sommerkoncerter i Bornholms Musikfestival.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim egzaminowanym aplikantom adwokackim zdanego egzaminu i życzymy sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.