Kolejny test przed udziałem w Zgromadzeniu online i weryfikacja numeru telefonu komórkowego

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, w dniu 25 stycznia br. z Systemu Komunikacji SMS Izby Adwokackiej w Warszawie otrzymaliście Państwo na numer telefonu komórkowego podany w Panelu Adwokata wiadomość sms o treści: „Droga Koleżanko i Kolego, w środę 27 stycznia br. o godzinie 20.00 kolejny test przed Zgromadzeniem. „Wypróbuj” Twój udział! Uwaga – dwuetapowa autoryzacja! Bez aktualnego numeru telefonu w Panelu Adwokata nie zalogujesz się! Zweryfikuj numer! Do zobaczenie na Zgromadzeniu 30 i 31 stycznia br.”

Brak takiego smsa w Państwa telefonie oznacza, iż w Panelu Adwokata nie widnieje żaden numer telefonu komórkowego lub widnieje numer nieprawidłowy. Prosimy o weryfikację tej informacji. Link do Panelu Adwokata: https://panel.e-soa.pl/

Informujemy jednocześnie, iż w środę 27 stycznia br. o godzinie 20.00 odbędzie się kolejny test przed Zgromadzeniem. „Wypróbuj” Twój udział w Zgromadzeniu!” Uwaga – dwuetapowa autoryzacja! Brak aktualnego numeru telefonu komórkowego w Panelu Adwokata może uniemożliwić udział w Zgromadzeniu!

Niezbędne dane do logowania do tego testu otrzymają Państwo w postaci wiadomości e-mail wysłanej z systemu WZA24, służącego do zdalnego udziału w Zgromadzeniu Izby.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt na adres: it@ora-warszawa.com.pl

Serdecznie pozdrawiamy

Administracja Systemów Informatycznych

Izby Adwokackiej w Warszawie