Apel o pilną aktualizację danych osobowych w Panelu Adwokata

Prezydium ORA w Warszawie apeluje do wszystkich Adwokatek, Adwokatów oraz Aplikantek i Aplikantów Adwokackich o zweryfikowanie aktualności swoich danych osobowych zawartych w Panelu Adwokata (dawny Extranet). Dokonywanie ich regularnej aktualizacji jest warunkiem skutecznej komunikacji samorządu z adwokatem, a w najbliższym czasie jednym z warunków skutecznego przeprowadzenia Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego naszej izby w formie zdalnej bądź półzdalnej.

Bardzo prosimy o weryfikację w szczególności adresów e-mail oraz numerów telefonów. W dobie pandemii komunikacja w formie elektronicznej staje się w sposób naturalny najważniejszą formą komunikacji. Poniżej krótka instrukcja w zakresie dokonywania aktualizacji danych osobowych.

Jednocześnie przypominamy, iż regularne aktualizowanie danych osobowych w zasobach samorządu jest obowiązkiem adwokata i przejawem jego odpowiedzialności za skuteczną komunikację z samorządem.

Z góry dziękujemy za odpowiedzialne potraktowanie niniejszego apelu!

Z poważaniem

adw. Tomasz Korczyński

Przewodniczący Komisji Informatyzacji przy ORA w Warszawie

 

Skrócona Instrukcja obsługi Panelu Adwokata:

 

  1. Gdzie jest Panel Adwokata?

Link do Panelu Adwokata dostępny jest w górnej części strony www.ora-warszawa.com.pl lub pod adresem: https://panel.e-soa.pl/

  1. Pierwsze logowanie

Jeżeli ktoś jeszcze w tym roku nie logował się do Panelu Adwokata, to na dole, w lewym rogu, strony https://panel.e-soa.pl/ jest opcja „Pierwsze logowanie”. Przy pierwszym logowaniu należy podać swój pesel oraz adres e-mail, który mamy w systemie.

W przypadku poprawnych danych na adres e-mail przyjdzie informacja o loginie i haśle. Prosimy o sprawdzanie folderu SPAM, może tam trafić wiadomość z systemu.

Jeżeli mimo poprawnej weryfikacji dalej nie ma wiadomości z systemu, prosimy o informację na adres it@ora-warszawa.com.pl celem bezpośrednie pomocy w sprawie logowania.

W przypadku, jeżeli otrzymają informacje o „negatywnej weryfikacji”, prosimy o kontakt z Działem Osobowym w Biurze ORA w Warszawie (dzial.osobowy@ora-warszawa.com.pl) w celu sprawdzenia bądź zaktualizowania adresu e-mail.

  1. Aktualizacja informacji o adwokacie

Po udanym logowaniu w menu konto dostępne są informacje o adwokacie. Prosimy o sprawdzenie zakładki dane kontaktowe, tutaj są podane numery telefonów i maile do Państwa. Jeżeli są one nieaktualne prosimy skorzystać z opcji „Wniosek o zmianę danych”, w tym wniosku zaznaczają Państwo, co chcą zmienić, podając nowe dane.