Komisja ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu podsumowuje intensywny miesiąc czerwiec 2024 roku

✅Komisja ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu w okresie miesiąca przeprowadziła trzy wydarzenia przygotowujące przyszłych adwokatów i adwokatki do prowadzenia własnej działalności.


📆Tuż po wynikach z egzaminu adwokackiego (24 maja 2024 r.) podstawy z związane z formalnościami wpisu na listę adwokatów oraz założenia działalności przedstawiły w formie spotkania hybrydowego adw. Joanna Tkaczy-Lipnicka oraz adw. Maria Kozłowska. W spotkaniu uczestniczyło około 50-ciu osób, zaś w formie online 300 osób.

💚Największym przedsięwzięciem był Dzień togi i nowych technologii w dniu 11 czerwca. Siedzibę ORA Warszawa odwiedziło około 100 osób planujących zakup togi, kasy fiskalnej, podpisu elektronicznego lub systemu informacji prawnej. Za wydarzenie to odpowiadała adw. Joanna Tkaczyk Lipnicka, adw. Karolina Wierzbicka oraz. adw. Monika Rajska.

📽Ostatnim wydarzeniem w ramach cyklu była biznesowa sesja zdjęciowa wykonana przez fotografa Michała Borowskiego. W siedzibie ORA Warszawa w dniu 18 czerwca zdjęcia wykonało około 30-stu osób. Opiekę nad wydarzeniem sprawowały adw. Joanna Tkaczyk-Lipnicka oraz adw. Karolina Wierzbicka

Cieszymy się z tak wysokiej frekwencji i zainteresowania wydarzeniami.

Zapraszamy za rok!
adw. Joanna Tkaczyk-Lipnicka
adw. Maria Kozłowska
adw. Monika Rajska
adw. karolina Wierzbicka

#orawarszawa #komisjawspraciawwykonywaniuzawodu #adwokaci #technologie #sesjabiznesowa #togi