23.10.2023 / Sport

Kolejny – 33. Bieg Niepodległości zbliża się wielkimi krokami!

Komisja ds. Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu oraz Samorząd Aplikantów Adwokackich informują, że podczas tegorocznej edycji Biegu Niepodległości, Izba Adwokacka w Warszawie zamierza ponownie wziąć udział w biegu, organizując własną i niezawodną drużynę biegaczek i biegaczy – adwokatek i adwokatów oraz aplikantek i aplikantów naszej Izby!

Zapraszamy wszystkich izbowych biegaczy do zapisania się do drużyny, aby w ten sposób uczcić kolejną rocznicę niepodległości Polski!

Zapisów na bieg można dokonać przez stronę: 

https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

przechodząc do zakładki: 33. Bieg Niepodległości 11.11.2023 „Zapisz się”. W razie potrzeby wsparcia przy rejestracji, prosimy zgłaszać się do apl. adw. Miłosza Kołcz-Otwinowskiego bądź do Komisji Integracji. 

Prosimy również zapisujących się o wskazywanie w swoich profilach zawodnika informacji o przynależności klubowej poprzez uzupełnienie pola o nazwę: IZBA ADWOKACKA W WARSZAWIE.

Osoby, które już zapisały się na bieg, a nie określiły przynależności klubowej, prosimy o dodanie (ścieżka do edytowania profilu na koncie Organizatora Biegu ->TWOJE DANE->EDYTUJ PROFIL-> PRZYNALEŻNOŚĆ KLUBOWA – …) przynależności klubowej poprzez uzupełnienie pola o nazwę: IZBA ADWOKACKA W WARSZAWIE.

UWAGA: edycja danych profilowych, możliwa jest tylko do dnia 2.11.2022!

Wszystkie osoby, które chcą być sklasyfikowane w ramach rywalizacji adwokatek i adwokatów oraz aplikantek i aplikantów adwokackich naszej Izby, prosimy o przesłanie informacji w tym zakresie na adres e-mail: komisja.integracji@ora-warszawa.com.pl .

W dowód uznania dla najszybszych izbowych biegaczek i biegaczy, Samorząd Aplikantów Adwokackich i Komisja ds. Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu przewiduje spotkanie w Izbie, podczas którego przekazane zostaną pamiątkowe statuetki oraz nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo C.H. Beck. O terminie i szczegółach tego spotkania poinformujemy po Biegu Niepodległości.

Zapraszamy też do dołączenia oraz śledzenia aktualności w grupie Sekcji Biegowej oraz najbliższe treningi w każdą środę na boisku Agrykoli:

https://www.facebook.com/groups/1706445596313834

Czekamy na Was w Dzień Niepodległości! 

Pobiegnijmy razem dla Polski i dla Adwokatury!

Z koleżeńskimi pozdrowieniami

W imieniu Komisji 

adw. Monika Rajska

adw. Anna Nowicka – Koordynator Sekcji Biegowej przy Komisji

W imieniu Samorządu Aplikantów Adwokackich

apl. adw. Miłosz Kołcz-Otwinowski