26.05.2022 / Sport

II Adwokacki Piknik Tenisowy dla dzieci i dorosłych już 12 czerwca br. !

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu serdecznie zaprasza wszystkich członków Izby na II Adwokacki Piknik Tenisowy dla dzieci i dorosłych.

Piknik odbędzie się w niedzielę, 12 czerwca br., w godz. 12:00-20:00 na kortach tenisowych Legia Tenis & Golf, przy ul. Myśliwieckiej 4A we współpracy z Legia Warszawa S.A. oraz LEXUS Polska.

Impreza skierowana jest głównie dla dzieci, ale nie tylko grających w tenisa! Na kortach odbędą się liczne zabawy, malowanie buziek, kącik plastyczny, zajęcia tańca i jogi. Bardzo serdecznie zapraszamy też dorosłych i mamy nadzieję, że będzie to pierwsza okazja to spotkania towarzyskiego jakich nam teraz bardzo brakuje.  Sprzęt tenisowy dla dzieci będzie dostępny na miejscu. 
Korty tenisowe Legia Warszawa położone są blisko parku Agrykola. To duży teren sportowy z ośmioma boiskami do tenisa, kortem centralnym i historycznymi trybunami. W lipcu na tych kortach odbędzie się międzynarodowy turniej tenisowy WTA z udziałem Igi Świątek.
 
Dostępne będą 4 korty, na których każdy chętny będzie mógł zagrać, oraz jeden trener koordynujący. Będzie możliwość testowania najnowszych rakiet marki HEAD. Planujemy też kilka meczów pokazowych z udziałem przedstawicieli naszej Izby wraz z trenerami Legia Tenis&Golf. 

Przewidujemy zajęcia sportowe, lekcje tenisa, pizzę, truskawki i prosecco jak to ma miejsce na turnieju na Wimbledonie. Każdy może wziąć też coś ze sobą!
Planujemy również kilka meczów pokazowych z udziałem adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z trenerami Legia Tenis&Golf.
Wstęp wolny dla adwokatów, aplikantów adwokackich i rodzin, a także dla prawników ukraińskich.

Obowiązują zapisy dla dzieci przez formularz: https://forms.gle/TmeqnEiV6etwLXDb7

Aktualności można śledzić w wydarzeniu na FB:
https://www.facebook.com/events/693545905068717

Prosimy o zabranie obuwia sportowego, które obowiązuje przy wejściu na kort. 
 
W przypadku dodatkowych pytań uprzejmie prosimy o dyskusję w wydarzeniu lub kontakt mailowy: adwokackipikniktenisowy@gmail.com
Czekamy na Was w niedzielę. Zapowiada się piękna słoneczna niedziela. 
Z pozdrowieniami,
Komitet Organizacyjny
adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Kultury i Sportu
adw. Anisa Gnacikowska, Członkini Naczelnej Rady Adwokackiej, Honorowa Członkini Komisji
adw. Katarzyna Majer-Gębska
apl. adw. Justyna Łusiak
apl. adw. Patrycja Łukasiewicz