28.02.2023 / Sport

Dołącz do reprezentacji koszykówki Izby Adwokackiej w Warszawie – II Turniej Koszykówki Prawników o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, informuje, iż Okręgowa Izba Radców Prawnych – precyzyjnie grupa pasjonatów koszyków, propagująca aktywność fizyczną pod rozpoznawalną w całej Polsce firmą „ORŁY TEMIDY” – zaprasza na II Turniej Koszykówki Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, który odbędzie się 4 marca 2023 roku – najbliższa sobota – w Ośrodku Sportu i Rekreacji dzielnicy Śródmieście, położonym w Warszawie przy ul. Polnej 7A.

Rywalizacja sportowa będzie jednocześnie kolejnym memoriałem pamięci nieżyjącego Kolegi, radcy prawego Jarka Kamińskiego, aktywnego zawodnika i przyjaciela Orłów Temidy.

Otwarcie turnieju zaplanowane jest około godziny 09:30, zaś koniec rywalizacji na godzinę 18:00. Następnie Organizatorzy zapraszają na wieczorną integrację.

Reprezentacja Izby Adwokackiej w Warszawie, serdecznie zaprasza Koleżanki i Kolegów – adwokatki, adwokatów, aplikantki adwokackie i aplikantów adwokackich do czynnego udziału w weekendowej rywalizacji sportowej.

Każdy chętny proszony jest o kontakt bezpośredni z Kapitanem drużyny izbowej – adwokatem Konradem Pawłem Opalskim, poprzez wiadomość elektroniczną na adres: konrad.pawel.opalski@adwokatura.pl

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie, zarówno jak i Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz cała Reprezentacja Koszykówki Izby Adwokackiej w Warszawie, gorąco zachęca kibiców do żywiołowego wspierania wysiłków sportowych koszykarzy