30.08.2023 / Wiadomości

Dofinasowanie Spartakiady Prawników Poznań 2023

Na wniosek Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu przy ORA w Warszawie oraz licznych indywidualnych próśb uczestników Spartakiady Prawników Poznań 2023 Prezydium ORA w Warszawie – mimo bardzo ograniczonych środków budżetowych – wyasygnowało na ten cel kwotę 5 000 zł.

Uprzejmie prosimy osoby, które dokonały już wpłaty wpisowego o przesłanie wniosku o dofinasowanie drogą mailową do Pani Aleksandry Tararuj, email: aleksandra.tararuj@ora-warszawa.com.pl w nieprzekraczalnym terminie do 4 września br.

UWAGA: Dofinansowanie będzie przyznane jedynie członkom izby, którzy nie zalegają ze składkami lub opłatami za szkolenie.

Wniosek powinien zawierać: imię i nazwisko, numer wpisu, informację o dokonaniu zgłoszenia lub zamiarze zgłoszenia w tym tygodniu oraz potwierdzenie przelewu.

Zwrot zostanie przekazany przez organizatora Spartakiady na konto uczestnika po wydarzeniu, które odbywa się już za tydzień w dn. 6 września br.

Jednocześnie informujemy, że do piątku, 1 września br. mogą być jeszcze przyjmowanie zapisy – w drodze wyjątku – w szczególności od osób dopisujących się do konkurencji drużynowych: https://form.jotform.com/231922279974064

Organizator nie gwarantuje jednak pełnych pakietów startowych np. pamiątkowej koszulki.

Niezwykle nas cieszy duże zainteresowanie członków naszej Izby tym największym wydarzeniem sportowym w świecie prawniczym.  Liczymy na miejsca medalowe naszych izbowych Kolegów i Koleżanek.  Wspólnie z warszawskim radcami będziemy walczyć o Puchar Regionu dla Mazowsza.

adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji
adw. Piotr Warchoł, Członek Komisji