10.01.2024 / Sport

Dofinansowanie udziału w XXXIX Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury

Miło nam poinformować, że Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie, na wniosek Samorządu Aplikantów Adwokackich oraz Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu, przyznała aplikantom naszej izby dofinansowanie udziału w XXXIX Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury, które odbędą się w dniach 29 lutego – 3 marca 2024 r. w Szklarskiej Porębie.

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest zgłoszenie udziału w Mistrzostwach w wybranej dyscyplinie narty lub snowboard oraz opłacenie 1 raty wpisowego w wysokości 750 zł (lub 1000 zł za pokój jednoosobowy).

Koszt udziału w Mistrzostwach wynosi 1300 zł (lub 1700 zł za pokój jednoosobowy). Udział w konkurencji biegowej w dn. 1 marca br. będącej częścią Biegu Piastów jest dodatkowo płatny 160 zł na konto Izby wałbrzyskiej (następnie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Bieg Piastów).

Dofinasowanie od osoby wyniesie 200 zł w przypadku udziału w jednej z konkurencji zjazdowych a 300 zł w przypadku przystąpienia także do Biegu Piastów. Kwota dofinansowania zostanie odjęta od 2 raty wpisowego płatnej do dn. 15 lutego br.

Wnioski mailowe wraz z przedstawieniem dowodu wpłaty wpisowego oraz rejestracji w Biegu Piastów należy kierować do Pani Natalii Busk, biuro ORA, email: natalia.busk@ora-warszawa.com.pl

Liczba miejsc z dofinansowaniem jest ograniczona i decydować będzie kolejność wpłat.

Dofinansowanie będzie przyznane aplikantom, którzy nie zalegają ze składkami oraz opłatą za szkolenie.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie ORA Wałbrzych:

Wszelkie pytania związane z udziałem aplikantów, zapisami, przydzieleniem pokoi oraz wspólnym transportem prosimy kierować do apl. adw. Maxa Jabłeckiego, na email Samorządu: samorzadaplikantow@gmail.com lub bezpośrednio na Messengerze.

Jednocześnie informujemy, że termin zgłoszeń na Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury upływa w dniu 26 stycznia br. Sugerujemy jak najszybsze zapisy ponieważ miejsca mogą skończyć się wcześniej ze względu na wyjątkowe zainteresowanie Mistrzostwami.

Z narciarskimi pozdrowieniami,

adw. Monika Rajska