Aplikancki Kulaż – integracja aplikantów adwokackich przy kręglach i bilardzie

W dniu 26 kwietnia 2024 roku odbyło się wyjątkowe spotkanie integracyjne dla aplikantów adwokackich, zorganizowane w kręgielni Spin City przez Samorząd Aplikantów Adwokackich.

Inicjatywa, nazwana „Aplikancki Kulaż”, stanowiła doskonałą okazję do integracji pomiędzy uczestnikami poprzez wspólne rozgrywki w kręgle i bilard, a także przez udział w imprezie tanecznej.

W wydarzeniu wzięli udział aplikanci ze wszystkich roczników szkolenia. Bardzo cieszy, że liczba uczestników pierwszego roku była szczególnie imponująca. To potwierdza ich zaangażowanie oraz chęć integracji z kolegami i koleżankami z wyższych lat.

Pomysłodawcą wydarzenia w nowej formule „Kulażu” był apl. adw. Miłosz P. Kołcz-Otwinowski, a wspierał go apl. adw. Mateusz Tkaczyński. Obaj aplikanci stanowią świetny duet organizacyjny.

Podczas wydarzenia został przeprowadzony turniej gry w kręgle, a zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary:

  1. miejsce: apl. adw. Damian Michał Kuszewski
  2. miejsce: apl. adw. Bartłomiej Ryś
  3. miejsce: apl. adw. Krystian Kozikowski

Wydarzenie było dofinansowane ze środków Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, a jego organizacja okazała się bardzo dużym sukcesem gromadząc ponad 110 osób.

Grafikę do wydarzenia promującego integrację wykonała apl. adw. Ewa Błędniak.

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie