16.02.2022 / Sport

Adw. Ludwik Żukowski z naszej izby stanął na najwyższym podium w Zawodach Narciarsko-Snowboardowych Prawników

Mamy do przekazania kolejne dobre wieści odnośnie sportowych sukcesów reprezentantów naszej Izby.  Adw. Ludwik Żukowski stanął na najwyższym podium w kategorii Mężczyźni 50+ w Zawodach Narciarsko-Snowboardowe Prawników na Stoku Narciarskim w Batorzu w dn. 5 lutego br.

Zawody odbyły się pod patronatem dwóch Dziekanów OIRP Lublin – Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie oraz ORA Lublin – Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.  Mamy już potwierdzenie, że będzie to cykliczna impreza. Liczymy , że za rok w zawodach weźmie udział liczniejsza reprezentacja naszej Izby.

W imieniu Dziekana ORA w Warszawie, Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu składamy Panu Mecenasowi wyrazy uznania i serdeczne gratulacje!

adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu

zdjęcia: ORA Lublin