04.04.2024 / Sport

XXII. Rajd Rowerowo-Motocyklowo-Pieszy Izby Adwokackiej w Lublinie

Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie, Dziekan ORA w Lublinie, adwokat Bartosz Przeciechowski, adwokat Stanisław Estreich – Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA, Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej i Organizatorzy – adwokat Małgorzata Banach – Komandor Rajdu, serdecznie zapraszają do Suśca na Roztoczu od 30 maja do 2 czerwca 2024 roku i wzięcia udziału w:

– XXII Rajdzie Rowerowo-Motocyklowo-Pieszym Izby Adwokackiej w Lublinie

– XV Ogólnopolskim Zlocie Motocyklowym Adwokatów WIOSNA RIDERS

– XIII Ogólnopolskim Rajdzie Rowerowym Adwokatów WIOSNA BIKES

Tego roku uczestników będzie gościł Pensjonat Sosnowe Zacisze, który dysponuje dobrze wyposażonymi, komfortowymi dwuosobowymi pokojami, zapleczem spa z krytym basenem oraz zielonym terenem wokół pensjonatu z miejscem na wypoczynek i grilla.

Zakwaterowanie do poszczególnych pokoi będzie dokonywane tylko przez organizatorów w zależności od terminów i ilości zgłoszonych uczestników. Decydować będzie kolejność zgłoszeń wraz z opłatą.

Zgłoszenia wraz z dokonanymi wpłatami należy przesłać Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie na adres: sekretariat@ora.lublin.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt z Komandorami Rajdu tj. adwokat Małgorzatą Banach tel. 600 340 275 i adwokatem Andrzejem Chadajem tel. 601 95 99 77.

Koszt uczestnictwa w imprezie wynegocjowany specjalnie dla naszej grupy, mimo znacznego wzrostu cen, obejmujący 3 noclegi we wspomnianym wyżej ośrodku ze śniadaniami w formie bufetu, wynosi 880 zł od osoby i zawiera także:

–              kolację w dniu przyjazdu oraz kolację grillową z udziałem akordeonisty,

–              uroczysty bal Dziekańsko-Komandorski z udziałem DJa,

–              ubezpieczenie NNW,

–              udział w szkoleniu zawodowym,

–              upominki rajdowe

–              spływ kajakowy na trasie Obrocz – Zwierzyniec

–              malownicze trasy rowerowe, motocyklowe i piesze po Roztoczu

Wpłat należy dokonywać na konto Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie nr 49 8689 0007 7000 4528 2000 0010 z dopiskiem „Susiec 2024 do dnia 20 maja 2024 roku.

Szczegółowa tematyka szkolenia podana będzie w późniejszym terminie.

Gospodarze Rajdu i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom piękne krajobrazy, miły i przyjazny klimat, odpowiedni standard, znakomite warunki do odpoczynku, aktywnego wypoczynku i uprawiania innych sportów niż kolarstwo, a nadto udział w atrakcyjnym szkoleniu zawodowym. Susiec to miejscowość w samym sercu Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Przebieg poszczególnych odcinków i tras rowerowych, motocyklowych lub pieszych może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i szczegółowo będzie przedstawiony przy inauguracji rajdu.

Serdecznie zapraszamy!

Program_Susiec_Rajd_Roztoczański_2024